admin 30 sierpnia, 2019
opona caloroczna dębica navigator 2

Dębica Navigator 2 to model opon, który charakteryzuje się nie tylko bardzo dobrym stosunkiem jakości do oferowanej ceny, ale również gwarancją bezpieczeństwa o każdej porze roku. Ponadto opona dębica navigator 2 jest wstanie poradzić sobie podczas europejskiej zimy. 

Jak opony dębica navigator 2 sprawdziły się w testach?

Według producenta opona dębica navigator 2 będzie zużywała się wolniej aż o 9% w porównaniu do poprzedniej wersji tego modelu. Z kolei w przypadku radzenia sobie z aquaplaningiem wskaźnik ten wynosi 20%.

Należy podkreślić, że nowe technologie, które zostały zastosowane przez inżynierów pracujących w koncernie Goodyear, sprawiły, że opona dębica navigator 2 bardzo dobrze będzie sobie radziła nie tylko na suchej nawierzchni, ale również podczas letnich upałów i zimowych warunków. 

Jakie zalety mają opony dębica navigator 2?

Aquaplaning został zredukowany przez producenta przede wszystkim przez wydłużone rowki obwodowe. Z kolei rowki ukośne przecinające cały bieżnik opony dębica navigator wpływają na jeszcze większą redukcję nadmiaru wody spod kół. 

Wpływ na bardzo dobrą przyczepność opon dębica navigator ma właściwa mieszanka polimerów, duża liczba nacięć, a także klockowa struktura bieżnika. Odpowiednio dobrane parametry zagwarantowały produktowy elastyczność przy bardzo niskich temperaturach. 

Do atutów opon należy również zaliczyć bardzo niski poziom hałasu, który został uzyskany przez producenta dzięki zaokrągleniu krawędzi kolcków bieżnika kształcie litery “S”.

Więcej informacji o oponach Dębica Navigator 2 znajdziesz na stronie sklepu: https://www.sklepopon.com/model-opony/debica-navigator-2