admin 27 kwietnia, 2021

Jesteś fanem motoryzacji? Na pewno nieraz marzyłeś o przejażdżce szybkim autem na torze wyścigowym. W internecie pojawia się mnóstwo aut, które można wynająć, jednak które z nich jest najlepsze? Poniżej jedna z najlepszych propozycji..

100 % adrenaliny

Idealnym autem na przejażdżkę po torze wyścigowym jest Mitsubishi Lancer Evo. Dlaczego? To auto słynie jako demon prędkości, a to dlatego, że jest napędzany technologią turbo. Właśnie to sprawia, że auto bardzo szybko się rozpędza i dostarcza kierowcy 100 % adrenaliny! Maksymalna prędkość tego auto to 250 km/h, do 100 kilometrów na godzinę rozpędza się w zaledwie 5,7 sekund. Moc auta to 295 koni mechanicznych skrywanych pod maską. Mitsubishi Lancer Evo jest swego rodzaju legendą związaną z torami wyścigowymi przede wszystkim dzięki swojej prędkości.

Jazda na torze wyścigowym

Mitsubishi doskonale sprawdza się na torach wyścigowych w całej Polsce (https://autonator.pl/samochody/mitsubishi-lancer-evo-10), co z resztą przyniosło mu ogromną popularność. Doskonała przyczepność drogi pozwala pokonywać ostre zakręty, a napęd na cztery koła powoduje maksymalne rozpędzenie auta w niewielkim upływie czasu. Każdy fan motoryzacji będzie zachwycony przejażdżką tym modelem po torze wyścigowym.

Mitsubishi Lancer Evo doskonale sprawdzi się na każdym torze wyścigowym, niezależnie od pogody. Może idealnie sprawdzić się jako prezent dla chłopaka, ale też dla dziewczyny.