admin 4 sierpnia, 2020

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większa liczba osób podejmuje decyzję o wybraniu się z rodziną na tor Wschodzący Białystok. Jakie są zdecydowanie największe atrakcje wspomnianego obiektu?

Jakie są największe atuty toru Wschodzącego w Białymstoku?

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że omawiany tor wschodzący Białystok jest obecnie zaliczany do zdecydowanie największych atrakcji motoryzacyjnych w województwie podlaskim. Godny uwagi jest również fakt, że obiekt został wybudowany dopiero w 2017 roku.

Należy także zaznaczyć, że projekt powstał w ramach Budżetu Obywatelskiego. Tor z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę fanów motoryzacyj, a także całe rodziny, które chcą ciekawie spędzić weekend. Oczywiście na torze Wschodzącym Białystok systematycznie organizowane są pokazy samochodów czy wydarzenia motoryzacyjne.

Wśród zalet koniecznie trzeba wymienić malownicze położenie omawianego toru. Tor został bowiem umiejscowiony w okolicach lotniska Krywlany, a także bardzo kameralnej dzielnicy stolicy województwa podlaskiego.

Czym wyróżnia się tor Wschodzący Białystok?

Jednym z najczęściej wymienianych atutów omawianego obiektu jest bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa osób, które podejmą decyzję o jeździe po torze. Nie zapomniano o specjalnych energochłonnych barierach oraz nasypach ziemnych.

Jak zostało już wspomniane wcześniej na tor można bez żadnego problemu wybrać się z rodziną czy przyjaciółmi. Ponadto na torze można jeździć także po zmroku. Obiekt wyposażono bowiem w najbardziej nowoczesny system oświetlenia.