admin 3 września, 2020

Można zaobserwować, że z roku na rok coraz większą popularnością cieszy się etui antykradzieżowe na kluczyk samochodowy. Dlaczego kierowcy powinni się zaopatrzyć w ten produkt?

Jakie są zalety wspomnianego etui?

Etui na kluczyki keyless jest w stanie zagwarantować użytkownikowi bardzo efektywne zabezpieczenie przez zmniejszenie ewentualnego ryzyka związanego z kradzieżą pojazdu na tzw. walizkę. Nie będzie tym samym praktycznie żadnej możliwości na przechwycenie sygnału.

Jakie są jeszcze atuty etui antykradzieżowego na kluczyki samochodowe?

Początkujący kierowcy bardzo często zastanawiają się w jaki dokładnie sposób etui na kluczyki keyless jest w stanie zabezpieczyć kluczyki Keyless. Jest to bowiem możliwe przez zastosowanie przez producenta wewnątrz właściwego materiału zabezpieczającego.

Uniemożliwi on bowiem na to, by sygnał został wyemitowany na zewnątrz. W najprostszym możliwym ujęciu oznacza to tym samym, że po schowaniu wspomnianego kluczyka do etui, emitowany sygnał zostanie praktycznie całkowicie odcięty od otoczenia.

Jest to nie tylko wygodne, ale również bardzo skuteczne rozwiązanie, które będzie w stanie zabezpieczyć samochód danego kierowcy przed ewentualną kradzieżą. Rekomendowane jest jednak zabezpieczenie także kluczyka zapasowego.