admin 21 sierpnia, 2020

Każdy chce podarować bliskiej osobie prezent urodzinowy, który ta zapamięta na długo. Jego rodzaj należy dopasować do preferencji jubilata – i tak, na przykład, dla fana motoryzacji świetnym rozwiązaniem jest przejażdżka Ferrari do wynajęcia.

Adrenalina w wielkim dniu

Możliwość przejechania się luksusowym samochodem w szczególnym dniu, jakim są urodziny, będzie nie lada gratką dla każdego fana motoryzacji. Jak wiadomo, auta takie jak Ferrari są drogie, a dodatkowo – nie każdy ma warunki, by je bezpiecznie przechowywać. Nie wspominając już o tym, że wiele naszych polskich dróg po prostu nie nadaje się, by jeździć po nich samochodami o niskim podwoziu.

Jednakże w ramach jednorazowej przejażdżki wynajętym pojazdem – taka uciecha jest świetną opcją dla wszystkich osób, które interesują się motoryzacją. Przejażdżka może mieć miejsce na torze, po mieście lub nawet w formie wyścigu rodem z „Szybkich i wściekłych”. W zależności od preferencji osoby, która ma otrzymać podarunek – należy wybrać rodzaj jazdy, która najbardziej ją zainteresuje. Jeśli nie masz co do tego pewności – spróbuj dyskretnie zapoznać się z preferencjami obdarowywanego i odpowiednio dostosuj prezent.

Różne modele Ferrari

Wiele firm oferuje rozmaite modele tych samochodów, co także znacząco zwiększa szanse na znalezienie „tego wymarzonego” – gdy bliskiej osobie zależy na konkretnym modelu. 

Skok adrenaliny, niezapomniane wrażenia i wspomnienia na całe życie to to, co pozostanie po tego typu prezencie. Coraz szersze grono osób decyduje się na zakup prezentu, który ma zapewnić znajomemu, przyjacielowi czy członkowi rodziny świetne wspomnienia zamiast kolejnego bibelotu, który można schować do szafki.

Czy to prezent dla każdego?

Zdecydowanie nie. Po pierwsze (co jest oczywiste) – przejażdżka Ferrari (czy jakimkolwiek innym pojazdem mechanicznym) nie będzie odpowiednim prezentem dla kogoś, kto nawet nie ma prawa jazdy. Podczas wynajmowania auta konieczny jest kierowca posiadający uprawnienia, dlatego jest to niemożliwe – pomijając już zupełnie kwestię umiejętności prowadzenia i ryzyko uszkodzenia pojazdu przez kogoś, kto po prostu nigdy nie jeździł samochodem.

Nie jest to również odpowiedni podarunek dla kogoś, kto boi się jazdy samochodem. W takiej sytuacji spowodujemy tylko dyskomfort u obdarowanego i sprawimy, że jego lęki być może się pogorszą, a prezent prawdopodobnie po prostu się zmarnuje: bowiem osoba, która go otrzymała – co zrozumiałe – raczej i tak nie zdecyduje się wsiąść do auta. Dlatego też chcąc sprezentować przejażdżkę luksusowym autem komuś, co do kogo nie mamy pewności, czy lubi szybką jazdę – warto albo dyskretnie upewnić się co do preferencji, albo zdecydować na inny podarunek.

Poza tymi dwiema kategoriami osób, właściwie każdy ucieszy się z możliwości przejechania się luksusowym samochodem, czy to po torze, czy po mieście. Pamiętaj tylko o jednym: zrób naprawdę dużo zdjęć, aby później bliska osoba, która otrzymała taki prezent, miała co wspominać i pokazywać dzieciom lub wnukom!