admin 3 września, 2019
ledowe nakładki progowe

Niejedna osoba poszukuje ciekawych, a zarazem niedrogich akcesoriów do samochodu. Ważne jest, aby podczas wyboru kierować się przede wszystkim jakością. Pamiętajmy, że tylko starannie wykonane produkty będą pełnić swoją rolę przez długi czas. Nakładki progowe z AutoMotoHit.pl to sprawdzony sposób na to, aby zmniejszyć wrażliwość progów na czynniki zewnętrze. Wielką popularnością cieszą się modele ledowe.

Efektowny design

Plusem nakładek ledowych jest fakt, że prezentują się one wyjątkowo efektownie. Oczywiście są one nieco droższe, niż klasyczne produkty. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że za ich pomocą można diametralnie odmienić wygląd pojazdu. Światła LED występują w różnych wersjach kolorystycznych, a więc to od nas zależy barwa podświetlenia. Szeroki wybór nakładek progowych ułatwia znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie. W niektórych przypadkach na listwie można znajdować się dowolny napis. Jest to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną spersonalizować auto.

Praktyczne podświetlenie

Zaletą nakładek progowych LED jest to, że poprawiają one poziom bezpieczeństwa. Dzięki nim progi będą widoczne z daleka. Ma to duże znaczenie podczas wsiadania oraz wysiadania z pojazdu. Ważne jest to, aby przed zakupem sprawdzić, z jakich tworzyw zostały wykonane listwy. Muszą być one wytrzymałe oraz w pełni odporne na działanie czynników otoczenia. Istotna jest również wysoka odporność na wilgoć – jest to parametr, który decyduje o tempie rdzewienia elementu.