admin 8 kwietnia, 2020

Zakup opon całorocznych w polskich warunkach klimatycznych może się okazać świetną okazją do znacznej oszczędności pieniędzy. Zakup dwóch odrębnych kompletów opon na sezon letni oraz zimowy to doskonała opcja dla tych, którzy jeżdżą niewiele lub ich region cechuje się zbliżonymi warunkami pogodowymi przez cały rok.

Jedne opony na każde warunki

Opony całoroczne ze SklepOpon.Com są dostosowane do jazdy zarówno w ciepłe letnie dni, jak i zimą, gdy pogoda nie dopisuje. To daje możliwość zainwestowania w jeden komplet opon wyższej jakości, co i tak będzie oznaczało niższy koszt niż w przypadku zakupu dwóch osobnych kompletów.

Opony do starych aut

Jeden komplet uniwersalnych opon to także doskonała propozycja dla aut, które mają już swoje lata i mogą w każdej chwili doznać awarii, której nie uda się już naprawić. W takiej sytuacji opony na obydwa sezony dają możliwość zaoszczędzenia pieniędzy przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa jazdy.

Kto nie powinien kupować opon całorocznych?

Ten typ ogumienia może nie sprawdzić się w autach mocno eksploatowanych (na przykład gdy w ramach pracy pokonuje się długie dystanse) oraz na terenach, gdzie zimy są srogie (w Polsce głównie góry). W takich sytuacjach właściwości opon całorocznych mogą okazać się niewystarczające.