admin 12 sierpnia, 2019
tor wyścigowy kraków

W Krakowie istnieje szczególne miejsce, w którym możemy sprawdzić i poprawić swoje umiejętności jazdy samochodem. Doskonale wykonany obiekt oferuje nie tylko tor główny, ale również tor poślizgowy i płytę poślizgową oraz jedyny taki tor jezdny w kształcie litery S.

Motopark Kraków

tor wyścigowy kraków

Tor Kraków oferuje świetnej jakości nawierzchnię i wskazówki, które pozwolą na znaczne poprawienie jakości swojej techniki jazdy. Oczywiście tor wyścigowy Kraków nie służy tylko nauce, ale również przyjemności.

W ofercie obiektu występuja zarówno szkolenia indywidualnej, jak i odpowiednio tańsze szkolenia grupowe jak i te z firmą Autonator [https://www.autonator.pl/tor/krakow]. Oprócz jednak szkoleń doszkalających różnego typu oferowany jest też na przykład kurs jazdy sportowej lub możliwość przejechania się rajdowymi, rewelacyjnymi modelami aut, w których na co dzień raczej nie będziemy mieli możliwości się przejechać.

Pierwsze okrążenie w samochodzie rajdowym rozpoczyna się od około 230 zł, a każde kolejne oscyluje w granicach 150 zł. Jeżeli zależy nam na przejażdżce, ale niekoniecznie chcemy prowadzić samochód możemy wybrać opcję przejazdu jako pasażer w cenie od 90 do 140 zł. Bez względu na wybrany rodzaj auta można być pewnym, że emocje będą nie do zastąpienia.

Jedno okrążenie to zdecydowanie za mało, aby poczuć się jak na prawdziwym wyścigu, dlatego też obiekt umożliwia wykupienie nieograniczonej ilości okrążeń – wszystko więc zależy od osobistych preferencji oraz od zasobności naszego portfela, oczywiście.